بازارهای هفتگی و محلی آنتالیا برای خرید ارزان

تمامی بازارهای هفتگی آنتالیا، بازارهای محلی آنتالیا و بازارهای سنتی آنتالیا را به همراه عکس، آدرس، روز و ساعت کاری در این مطلب بخوانید. در سفر به آنتالیا بازدید از این بازارها را از دست ندهید.

نمایش

لوکس ترین و ارزانترین مراکز خرید آنتالیا

آیا به دنبال ارزان ترین مراکز خرید آنتالیا هستید؟ در این مطلب بهترین مراکز خرید آنتالیا و مراکز خرید ارزان قیمت آنتالیا با آدرس و ساعت کاری معرفی می شود.

نمایش

آلانیا بهتر است یا آنتالیا؟؟؟

آلانیا بهتره یا آنتالیا: در این مطلب به مقایسه دو شهر آنتالیا و آلانیا از نظر آب و هوا، موقعیت جغرافیایی، سواحل، جاذبه های گردشگری و فاصله آنتالیا تا آلانیا می پردازیم.

نمایش

ارزان ترین و بهترین مراکز خرید آلانیا

بهترین و ارزان ترین مراکز خرید آلانیا، از مرکز خرید مارکا میکس آلانیا گرفته تا مرکز خرید مگامال آلانیا، همه در این مطلب معرفی شده است. اگر به دنبال مراکز خرید شهر آلانیا ترکیه هستید کلیک کنید.

نمایش

شادترین و بهترین تفریحات آلانیا که نباید فراموش کنید!

تفریحات در آلانیا عشق و حال در این شهر را دو چندان می کند. بهترین تفریحات آلانیا، هزینه تفریحات آلانیا و قیمت تفریحات آلانیا را در این مطلب بخوانید.

نمایش

جدیدترین تفریحات شبانه آنتالیا که باید تجربه کنید

اگر به دنبال تفریحات شبانه آنتالیا، عشق و حال در آنتالیا و تفریحات مجردی در آنتالیا هستید این مطلب را ببینید. همه تفریحات شبانه در آنتالیا برای سنین مختلف مانند کلاب ها، شهربازی ها و هتل ها را به شما معرفی می کنیم.

نمایش

ارزان ترین و بهترین مراکز خرید شهر بلک آنتالیا

مراکز خرید بلک آنتالیا به عنوان ارزان ترین مراکز خرید ارزان آنتالیا محسوب می شوند. مهمترین مراکز خرید شهر بلک آنتالیا را با عکس در این مطلب ببینید.

نمایش

10 غذای خوشمزه ترکیه که باید امتحان کرد

لذیذترین غذاهای سنتی ترکیه را از دست ندید. خوشمزه ترین و بهترین غذاهای ترکیه که حتما در تور ترکیه باید امتحان کنید.

نمایش