بازارهای هفتگی و محلی آنتالیا برای خرید ارزان

تمامی بازارهای هفتگی آنتالیا، بازارهای محلی آنتالیا و بازارهای سنتی آنتالیا را به همراه عکس، آدرس، روز و ساعت کاری در این مطلب بخوانید. در سفر به آنتالیا بازدید از این بازارها را از دست ندهید.

نمایش

لوکس ترین و ارزانترین مراکز خرید آنتالیا

آیا به دنبال ارزان ترین مراکز خرید آنتالیا هستید؟ در این مطلب بهترین مراکز خرید آنتالیا و مراکز خرید ارزان قیمت آنتالیا با آدرس و ساعت کاری معرفی می شود.

نمایش

آلانیا بهتر است یا آنتالیا؟؟؟

آلانیا بهتره یا آنتالیا: در این مطلب به مقایسه دو شهر آنتالیا و آلانیا از نظر آب و هوا، موقعیت جغرافیایی، سواحل، جاذبه های گردشگری و فاصله آنتالیا تا آلانیا می پردازیم.

نمایش

عواقب عدم استفاده از ویزای شینگن چیست؟

اگر به هر دلیلی می خواهید از ویزای شینگن خود استفاده نکنید و یا قبلا استفاده نکردید، در این مطلب تازه ترین عواقب عدم استفاده از ویزای شینگن را برای شما توضیح داده ایم.

نمایش

ارزان ترین و بهترین مراکز خرید آلانیا

بهترین و ارزان ترین مراکز خرید آلانیا، از مرکز خرید مارکا میکس آلانیا گرفته تا مرکز خرید مگامال آلانیا، همه در این مطلب معرفی شده است. اگر به دنبال مراکز خرید شهر آلانیا ترکیه هستید کلیک کنید.

نمایش

چگونه دعوتنامه برای شینگن بگیریم؟ (نحوه اخذ دعوتنامه شینگن)

چگونه دعوتنامه برای شینگن بگیریم؟ شرایط اخذ دعوتنامه شینگن و انواع دعوتنامه ویزای شینگن از جمله دعوتنامه خویشاوندی، کاری، اسپانسر، تحصیلی و درمانی را در این مقاله بخوانید.

نمایش

شادترین و بهترین تفریحات آلانیا که نباید فراموش کنید!

تفریحات در آلانیا عشق و حال در این شهر را دو چندان می کند. بهترین تفریحات آلانیا، هزینه تفریحات آلانیا و قیمت تفریحات آلانیا را در این مطلب بخوانید.

نمایش

بهترین رستوران های تایلند که در عمرتان تجربه نکردید!

با بهترین رستوران های تایلند آشنا شوید. تایلند پر از رستوران ها و غذاهای لذیذی است که بدون شک مشابه آن ها را در هیچ کجای دنیا نمی توانید تجربه کنید.

نمایش