لیست تور های قبرس جنوبی

تور قبرس جنوبی

تور قبرس جنوبی

قطر ایر

تور قبرس جنوبی

خدمات تور قبرس جنوبی: اخذ ویزای توریستی، 3 شب و 4 روز اقامت در هتل با صرف صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و راهنمای فارسی زبان

دانلود پکیج
03 اسفند
قطر ایر

درباره تور قبرس جنوبی

تور قبرس جنوبی یا اروپایی

قبرس جنوبی کجاست؟

کشور قبرس به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم شده است به این گونه ای که قبرس شمالی یا قبرس ترک زیر نظر اتحادیه کشور ترکیه و قبرس جنوبی یا قبرس اروپایی عضو اتحادیه کشور اروپا می باشد؛ به همین دلیل واحد ارز رسمی قبرس جنوبی یورو است. قبرس جنوبی یا قبرس اروپایی یکی از بزرگترین جزیره های شرق دریای مدیترانه است که به دلیل وجود شهر های توریستی با جاذبه های گردشگری، اماکن قدیمی و تاریخی، کوهستان های دیدینی و سواحل آرام و زیبا هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. با تور قبرس جنوبی (تور قبرس اروپایی) لحظات خوش و روزهای فراموش نشدنی را تجربه خواهید کرد. توجه داشته باشید اگر در پاسپورت شما مهر قبرس ترک یا قبرس شمالی وجود داشته باشد، نمی توانید ویزای قبرس جنوبی و کشور های اروپایی را دریافت کنید و برای اخذ این ویزا باید پاسپورت خود را تعویض کنید.

قبرس جنوبی کجاست

چرا باید تور قبرس اروپایی را انتخاب کنیم؟

- قبرس اروپایی از امن ترین کشور های دنیاست زیرا آمار جرم و جنایت در این کشور فوق العاده پایین می باشد.

- با وجود اینکه زبان اکثر مردم قبرس جنوبی یونانی است اما توریستی بودن آن موجب شده اکثر مردم این کشور به زبان انگلیسی کاملا مسلط باشند و شما به راحتی با آن ها ارتباط برقرار کنید.

- ویزای قبرس اروپایی بسیار معتبر است به دلیل این که قبرس جنوبی عضو اتحادیه اروپا می باشد. بنابراین کسانی که قصد گرفتن ویزای انگلیس، شینگن، آمریکا و یا کانادا را دارند بهترین روش استفاده از تور قبرس اروپایی است.

- به دلیل نزدیکی قبرس اروپایی به ایرن قیمت تور این کشور نسبت به سایر کشورهای اروپایی ارزان تر است.

- سواحلblue flag  واقع در قبرس اروپایی به دلیل آب و هوای مدیترانه ای از بهترین سواحل اروپا محسوب می شوند.

- در ایام تابستان و نوروز به دلیل وجود پرواز های چارتری به لارناکا، سفارت همکاری بیشتری می کند. بنابراین اخذ ویزای قبرس جنوبی برای کسانی که مدارک ضعیف تری دارند راحت تر است. 

بهترین زمان برای سفر به قبرس جنوبی

قبرس جنوبی دارای آب و هوای مدیترانه ای است ولی تابستان های گرم و طولانی دارد که از اواسط ماه می تا اواسط ماه اکتبر ادامه دارد. در فصل تابستان دمای هوا بالا و آسمان صاف می باشد ولی در مناطق ساحلی این کشور بادهای مطبوعی می وزد و در مناطق کوهستانی آن رعد وبرق همراه با بارش باران وجو دارد.

بهترین زمان سفر به قبرس جنوبی

در فصل زمستان آب و هوا ملایم است ولی در مناطق کوهستانی بارش برف و باران وجود دارد. به طور کلی می توان گفت در زمستان آب و هوای مطلوبی دارد و بهترین فصل سفر به قبرس می باشد. فصل گردشگری قبرس از ماه آوریل تا اکتبر است زیرا برای رزرو هتل و پرواز راحت تر و تمامی مراکز تفریحی باز می باشد. در ماه آگوست از سفر کردن به قبرس اروپایی خودداری کنید. می توان گفت از نظر گردشگران و دوستداران طبیعت بهترین زمان برای سفر به قبرس جنوبی بهار می باشد زیرا در این فصل هواصاف و ملایم است و طبیعت و رودخانه های پر آب و گل های وحشی زیبایی را خواهید دید.

ویزای قبرس جنوبی

برای سفر به قبرس جنوبی یا قبرس اروپایی گرفتن ویزا امری ضروری است زیرا این کشور زیر نظر اتحادیه اروپا است ولی عضو ویزای شینگن نیست؛ به همین علت اخذ ویزای قبرس جنوبی راحت تر از کشورهایی است که عضو پیمان شینگن هستند. براساس گزارشات، در آینده این کشور به لیست کشورهای پیمان شینگن اضافه خواهد شد. جالب است بدانید در صورت گرفتن ویزای معتبر مولتیپل قبرس می توانید به کشورهای کرواسی، رومانی و بلغارستان هم سفر کنید.

انواع ویزای قبرس جنوبی:

- ویزای توریستی

- ویزای تحصیلی 

- ویزای تجارت

- ویزای اقامت دائم

ویزای توریستی

ویزای توریستی این کشور یک بار ورود می باشد و اعتبار آن تنها برای 2 هفته توسط سفارت کشور قبرس جنوبی صادر می شود.

ویزای تحصیلی

قبرس جنوبی دارای مؤسسه ها و دانشگاه های معتبر با استاندار بالا و مورد تأیید وزارت علوم تحقیقات و فناوری می باشد که بدون داشتن مدرک زبان می توانید از آن ها پذیرش بگیرید. در این کشور تحصیل در کارشناسی 4 سال، کارشناسی ارشد 1الی 2 سال و مقطع دکترا حدود 3 الی 4 سال زمان می برد. 

*مدت زمان صدور ویزا توسط سفارت 8 روز کاری می باشد.

ویزای کاری

اگر متقاضی ویزای کاری کشور قبرس اروپایی هستید باید قبل از اقدام برای اخذ ویزا از طرف کارفرما یا شرکتی که قصد فعالیت در آن را دارید، نامه تأییدیه استخدام، قرارداد و دعوتنامه داشته باشد تا موفق به گرفتن ویزای کاری قبرس شوید. در صورت نداشتن مهارت و تجربه کافی اخذ ویزای کاری ممکن نخواهد بود.

اقامت دائم

اقامت در قبرس جنوبی به دو صورت موقتی و دائم امکان پذیر می باشد. برای اخذ ویزای دائم در کشور قبرس جنوبی می توانید از طریق سرمایه گذاری، تولد فرزند، ازدواج و پناهندگی اقدام کنید. از راحت ترین روش ها برای اخذ ویزا برای اقامت دائم، ازدواج با فردی است که تابعیت این کشور را دارد ولی اثبات واقعی بودن ازدواج بسیار سخت می باشد. همچنین از طریق خرید ملک و تمکن مالی می توانید اقامت دائم قبرس اروپایی را دریافت کنید. بر مبنای قانون اتحادیه اروپا بعد از 7 سال زندگی در قبرس جنوبی به طور قانونی امکاناخذ اقامت دائم و پاسپورت اروپایی را خواهید داشت.

تور قبرس برای مصاحبه سفارت آمریکا

پایتخت کشور قبرس اروپایی نیکوزیا است که سفارت آمریکا در این شهر قرار دارد. سفارت آمریکا در قبرس برای اتباع ایرانی راحت تر از کشورهای دیگر ویزا صادر می کند. بسیاری از ایرانیان در ارمنستان و دبی موفق به گرفتن ویزای آمریکا نشدند ولی بعد از مصاحبه در کشور قبرس به راحتی ویزای آمریکا دریافت کرده اند.

پرواز های تور قبرس اروپایی

پروازهای تور قبرس اروپایی به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم می باشد به این گونه که پرواز مستقیم قشم ایر در ایام نوروز و تابستان دایر است و در سایر فصل ها با پرواز های غیر مستقیم قطری، اکراینی، امارات، ایرفلوت امکان پذیر می باشد. تور این کشور به صورت هوایی است و فرودگاه مقصد برای قبرس جنوبی شهر لارناکا می باشد. بهترین پرواز برای تور قبرس جنوبی از نظر میزان توقف، ساعت پرواز و قیمت استفاده از پروازهای قطر ایرویز می باشد. توجه داشته باشید توقف پروازهای قطرایرویز در دوحه و توقف پروازهای ایرفلوت در شهر مسکو خواهد بود.

پرواز های تور قبرس اروپایی

قیمت تور قبرس جنوبی

قیمت تور قبرس جنوبی بسته به قیمت بلیط هواپیما (پرواز ایرانی یا خارجی)، نوع هتل رزرو شده، تعداد روز های تور و همچنین فصلی که برای سفر به این کشور انتخاب می کنید، متغیر است.

جاذبه های گردشگری قبرس جنوبی

جاذبه های گردشگری قبرس جنوبی

پارک ساحلی کیپ کرگو

یکی از سواحل زیبای تور قبرس جنوبی ساحل کیپ گرکو است. دریای آبی لاجوردی منظره فوق العاده زیبایی است که هر بیننده ای را غرق خود می کند. این پارک ساحلی پر از گیاهان متنوع محلی مانند ارکیده وحشی است که یکی از گیاهان بومی کشور قبرس محسوب می شود. مسیر های پیاده روی متنوع این پارک ساحلی در شرقی ترین نقطه قبرس جنوبی قرار دارد.

ساحل نیسی

از معروفترین و زیباترین ساحل های ماسه ای قبرس جنوبی ساحل نیسی است که یکی از سواحل مخصوص حمام آفتاب می باشد. عمق آب در این ساحل بسیار کم و امواج آرامی دارد. در فصل تابستان به دلیل اوج سفر، امکانات مفرح و متنوعی در ساحل نیسی برای گردشگران ارائه می شود.

خانه دیونیسوس

خانه ای شگفت انگیز با کف پوش های موزاییکی تاریخی و باستانی است. هرکدام از موزاییک های به کار رفته در این آثار تاریخی داستان منحصر به فردی را به تصویر می کشد.این آثار باستانی بی نظیر در شهر پافوس واقع شده است.

قلعه سارانتا

از جمله جاذبه های گردشگری و توریستی پرطرفدار تور قبرس جنوبی قلعه سارانتا کلنس است. بازدید از این قلعه زیبا و خیره کننده بدون شک تجربه هیجان انگیزی برای شما خواهد بود.

شهرهای تور قبرس اروپایی

شهرهای قبرس جنوبی

شهر باستانی کوریون

جزیره توریستی کوریون سواحل و طبیعت بسیار چشم نوازی دارد که آب و هوای مطلوب آن هر کسی را مجذوب خود می کند. این شهر یکی از مهم ترین آثار باستانی قبرس جنوبی محسوب می شود زیرا در گذشته از شهرهای قدرتمند پادشاهی بوده است. از اماکن دیدنی و تفریحی این شهر می توان از ایوان سرپوشیده، خزانه داری، معبد و حمام تاریخی آن نام برد.

شهر توریستی آیاناپا

آیاناپا از شهرهای توریستی و پرگردشگر قبرس جنوبی است زیرا در خود چندین جاذبه گردشکری مفرح و دیدنی را جای داده است. شن های نرم و طلایی، هتل های لوکس، طلوع و غروب چشم نواز و دریای فیروزه ای رنگ این شهر قطعا از خاطرتان نخواهد رفت. امکانات تفریحی شهر آنایاپا به قدری است که در یک سفر امکان لذت بردن از همه آن را نخواهید داشت و حتما دوباره به این شهر سفر خواهید کرد. ورزش های آبی مثل اسکی روی آب، غواصی، قایقرانی، پارک آبی آفرودیت و سواحل ماسه ای از تفریحات هیجان انگیز این شهر می باشد.

شهر لیماسول

بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر قبرس جنوبی لیماسول است که مهمترین بندر ترانزیت کالا در اروپا می باشد. می توان گفت این شهر از نظر آب و هوایی گرم ترین شهر قبرس جنوبی است ولی با این حال با دیدن سواحلی زیبا و شنی و جاذبه های تاریخی این شهر سفری به یاد ماندنی را تجربه خواهید کرد.

هتل های قبرس جنوبی

یکی از موارد مهم برای دریافت اخذ ویزای کشور قبرس جنوبی رزرو هتل است. در اقصی نقاط این کشور هتل های بسیار متنوعی به دلیل توریستی بودن آن وجود دارد که شما با هر بودجه و سلیقه ای می توانید هتل دلخواه تان را پیدا کنید. هتل هایی با موقعیت مکانی عالی، امکانات رفاهی و اقامتی و ورزشی مناسب که در طول مدتی که در این کشور اقامت دارید لذت سفر شما را چندین برابر خواهد کرد. هتل سان هال، هتل پالم بیچ، هتل لردوس بیچ، آتلانتیکا میرامار از جمله بهترین و پرطرفدارترین هتل هایی هستند که امکانات بالا و سرویس دهی منظمی دارند.

هتل های قبرس جنوبی

مراکز خرید قبرس جنوبی

در قبرس جنوبی مراکز خرید فوق العاده ای برای سلیقه های مختلف وجود دارد که هرکدام از آنها امکانات گسترده و متنوعی دارند. اگر شما طرفدار خرید مارک های اروپایی هستید یا علاقه به خرید سوغات تاریخی یا کالاهای دست ساز دارید، این کشور موقعیت های مناسبی برای خرید اجناس مورد نظر شما دارد. از معروف ترین و بهترین مراکز خرید این کشور، بازار پافوس (بازاری فرهنگی و تاریخی)، بازار لارناکا، بازار نیکوزیا، بازار لیماسول می باشد.

مراکز خرید قبرس جنوبی

خوراکی های لذیذ قبرس اروپایی

یکی از قسمت های خوشایند و دلچسب سفر مزه کردن خوراکی های آن کشور می باشد به همین دلیل به شما توصیه میکنیم در تور قبرس جنوبی زمانی که از گردش و تفریح خسته شدید حتما به رستوران های قبرس جنوبی سر بزنید و از غذاهای متفاوت و خوشمزه این کشور مزه کنید. رستوران های این کشور با تنوع غذایی بسیار بالا پاسخگوی هر ذائقه و سلیقه ای است، پس میتوانید با خیال راحت سالم ترین و بهترین غذاها که زیاد هم از ذائقه ما ایرانی ها دور نیست را در تور قبرس ترک تجربه کنید. هالومی، کوپپیا و جمیستا، سوولا، افلیا و کلفتیکو از مشهورترین غذاهای این کشور هستند.

غذاهای لذیذ قبرس اروپایی

تور قبرس جنوبی لحظه آخری و ارزان

آژانس مسافرتی خاتون سیر مجری مستقیم تور قبرس جنوبی، ارائه دهنده کلیه خدمات فروش بلیط هواپیما، مجری مستقیم تورهای مسافرتی به کشورهای مختلف، تامین بیمه مسافران و اخذ انواع ویزا توانسته به عنوان معتبرترین آژانس مسافرتی در تهران شناخته شود. در صورتی که می خواهید به قبرس جنوبی سفر کنید، با ما تماس بگیرید زیرا ارزان ترین تورهای قبرس جنوبی و تور قبرس جنوبی لحظه آخری در تمامی فصل های سال با کامل ترین امکانات برای شما مسافران عزیز فراهم می شود. ما به شما کمک می کنیم تا با تورهای قبرس جنوبی خاتون سیر بیش ترین لذت را از سفر خود ببرید و مهمان همیشگی ما شوید. جهت اطلاع از تورهای قبرس، تورهای قبرس جنوبی و تورهای قبرس جنوبی نوروز 99 به وب سایت خاتون سیر مراجعه کنید.