فیلتر اطلاعات حذف فیلتر

  هتل اروپا

  ش

  انتخاب هتل مناسب


  انتخاب هتل مناسب، یکی از مهم ترین نکاتی است که باید هنگام سفر، چه سفر تفریحی چه تجاری به آن توجه کنیم.انتخاب هتل نامناسب باعث می شود خاطره خوبی از سفر نداشته یاشیم و تجربه بدی را تجربه کنیم.بعضی ها برای سفر کاری به سفر می روند که اولویت آن ها برای انتخاب هتل، مناسب بودن محل هتل و ارامش محیط است، اگر برای سفر تفریحی به همراه خانواده به سفر میروید اولویت خدمات تفریحی هتل و نزدیکی به مراکز خرید و دیدنی های شهر است، زیرا در بعضی از کشور ها هزینه تاکسی  بالا است.دیگر عواملی که باید در انتخاب هتل دقت کنیم .


  قیمت مناسب، خدمات و امکانات هتل (خدمات درمانی، اینترنت رایگان، رستوران، باشگاه و استخر، سالن زیبایی، سیستم تهویه مطبوع، اتاق بازی کودکان، کلاب و ... )، نظافت و پاکیزگی هتل، برخوردکارکنان هتل، ظاهر هتل، چشم انداز هتل، موقعیت جغرافیایی و ...

  f

  l

  d

  از بدو ورود به هتل اولین برخورد ما با مسئول پذیرش و کارکنان هتل است که اگر به زبان انگلیسی تسلط داشته باشند و با روی خوش پاسخگوی سوالات ما باشند و ما را راهنمایی کنند، ما از انتخاب هتل خشنود می شویم.


  x

  گاهی افراد برای تفریح و گذراندن مدتی به دور از مشغله فکری به سفر میروند و حتی تمام مدت را در هتل و استفاده از ساحل و خدمات هتل در آنجا می مانند.معمولا در سفر های تفریحی کودکان به خاطر جابجایی و مسافت سفر خسته می شوند و والدین را کلافه می کنند و والدین هم نمی توانند از سفر خود لذت ببرند در بعضی هتل ها خدمات و امکانتی برای کودکان از قبیل اتاق بازی به همراه پرستار، استخر کودکان،پارک آبی،  کلاب کودکان فراهم کردند.


  x

  z

  x


  \اینترنت وای فای یکی دیگر از امکاناتی است که مسافران به این موضوع توجه می کنند. در صورت وجود اینترنت وای فای مسافران میتوانند با هزینه کمتری با خارج کشور ارتباط برقرار کنند و از از طریق راه های ارتباطی از اخبار و وظایف شغلی خود بی خبر نمانند.


  هتل ها خدمات مختلفی رائه میدهند.


  :Bed and Breakfast (BB)


  دراین نوع خدمات، اتاق هتل به همراه صبحانه رزو میشود و برای استفاده از دیگر وعده های غذایی باید پول پرداخت کنید.


  :Half Board (HB)


  دراین نوع خدمات، اتاق هتل به همراه صبحانه


  با رزرو یک اتاق HB می­ توانید اتاق را به همراه صبحانه رایگان و یک وعده غذایی دیگر (نهار یا شام ) استفاده کنید.


  Self Catering (SC):


  در این نوع اتاقها، آشپزخانه کوچکی به همراه لوازم آشپزی و ظروف قرار دارد برای مسافرانی که مایل هستند خودشان آشپزی کنند.


  All Inclusive(ALL):


  رزرو اتاق در این هتل ها به همراه تمام وعده های غذایی و میان وعده ها تا ساعت ۲۳  می باشد.


  Ultra Inclusive(ALL):


  رزرو اتاق در این هتل ها به همراه تمام وعده های غذایی و میان وعده ها به صورت 24 ساعته می باشد.


  p

  تمیزی و پاکیزگی


  یکی از مهم ترین نکاتی که هر مسافر برای انتخاب هتل به آن توجه می کند، نظافت و پاکیزگی و تعویض به موقع ملحفه و روتختی ها است که این نظافت نه تنها اتاق ها بلکه تمام هتل اعم از لابی، سرویس بهداشتی، رستوران را در برمی گیرد.


  [

  p


  موقعیت جغرافیایی


  در مسافرت های تفریحی بهتر است مکان هتل نزدیک به مراکزخرید یا مکان های دیدنی باشد تا برای خرید یا بازدید از مناطق باستانی مجبور به پرداخت هزینه تاکسی و پیمودن مسافت طولانی نباشید.


   


   


  .