فیلتر اطلاعات حذف فیلتر

  لیست تور های گوانگجو

  نمایشگاه بهاره گوانگجو

  نمایشگاه بهاره گوانگجو

  ماهان

  نمایشگاه بهاره گوانگجو

  خدمات تور نمایشگاه بهاره گوانگجو:پرواز مستقیم هواپیمایی ماهان ایر به گوانگجو،ویزای چین، اقامت در هتل، ترانسفر فرودگاهی

  دانلود پکیج
  22 فروردین
  ماهان

  درباره گوانگجو


  گوانجو، اولین شهر و بزرگترین مرکز نمایشگاهی دنیا و پس از شهر های پکن و شانگهای در مقام سومین شهر بزرگ چین قرار می گیرد.گوانجو در جنوب کشور چین قرار دارد و مرکز داد و ستد و نمایشگاه تجار آسیایی، اروپایی و اقصی نقاط دنیا می باشد.

  1


  شهر گوانجو علاوه بر در دست داشتن یکی از گسترده ترین نمایشگاه های دنیا، دارای جاذبه های تاریخی، فرهنگی و تفریحی برای بازدیدکنندگان خود می باشد.در چند سال اخیر سفر به گوانجو و شرکت در نمایشگاه های این شهر مورد استقبال گسترده تجار فروشندگان ایرانی واقع شده است. از این رو آژانس خاتون سیر با توجه به تجربه و سابقه درخشان خود در برگزاری تورهای تفریحی و گردشگری تور ترکیه، تور اروپا، تور هند، تور مالزی، تور تایلند، تور پکن-شانگهای، این بار تصمیم در اجرا و رزرو تور نمایشگاهی گوانجو دارد.  2

  آژانس خاتون سیر امید است بر اساس تلاش پیاپی همکاران و کسب تجارب ناب در این حوزه بتواند راهنمای مناسبی جهت تسهیل انتقال اطلاعات خرید تور گوانجو، خرید بلیط گوانجو و خرید هتل گوانجو باشد.

  1


  موقعیت جغرافیایی گوانجو

  از جمله شهرهای واقع در جنوب کشور چین با مساحت 434/7 کیلومتر مربع می توان به شهر گوانجو اشاره کرد.جمعیت این شهر بر اساس آمار رسمی سال 2016 در حدود 14 میلیون نفر می باشد.فاصله زمینی گوانجو تا کشور هنگ کنگ 120 کیلومتر و تا شهر گردشگری شنزن 150 کیلومتر می باشد.

  1